Kryptohakerzy pytają o datki od Bitcoinów po porwaniu konta Top Indian YouTuber Carryminati

Po niesławnym hacku na Twitterze, kiedy przestępcy uruchomili przekręty Bitcoin z porwanych kont, to samo stało się na YouTube na konto Carryminati.
zdjęcie artykułu
Obrazek okładki na stronie stock.adobe.com
Spis treści

Słynne indyjskie konto YouTuber’a porwane przez oszustów Bitcoin’a.
Twitter zaczyna trollować Carryminati
Dziś jeden z najbardziej znanych blogerów wideo w Indiach ma swoje drugie konto na YouTube, które zostało porwane, a sprawcy zaczęli prosić o datki od Bitcoinów.

Jednakże, użytkownicy Twittera zaczęli wysyłać memy do trolla blogera.

Słynne indyjskie konto YouTubera zostało porwane przez oszustów Bitcoin.

YouTuber Carryminati, znany również jako Ajey Nagar w Indiach, wziął na Twitterze, aby poprosić zespół YouTube o pomoc po jego drugie konto zostało zhakowane i oszuści zaczęli prosić o datki Bitcoin z niego.

Jakiś czas temu, top-tier konta Twitter doznał podobnego ataku, po którym cyberprzestępcy zaczęli uruchamiać Bitcoin oszustwa od nich, oferując użytkownikom, aby wysłać im swoje BTC i otrzymać podwójną kwotę z powrotem do swoich portfeli.

Wśród tych porwanych kont byli Bill Gates, Elon Musk, CZ Binance, Coinbase, Barack Obama, itp. Twitter zareagował, blokując te konta na jakiś czas i rozpoczął dochodzenie wraz z powrotem kontroli kont do właścicieli.

W sprawie Carryminati oszuści zaczęli prosić o datki BTC na cele charytatywne.

To drugie konto Carryminati nazywa się Carryislive i jest tym, na którym publikował filmy z gier.

Niektóre indyjskie giełdy kryptograficzne już zaczęły czarną listę adresów kryptograficznych oszustów, aby uniemożliwić ludziom wysyłanie BTC do nich.